Tabliczki informacyjne w urzędach i nie tylko

Tabliczki informacyjne zamówisz na www.poniedzialek.pl/.

Tabliczki informacyjne są niezwykle istotne w polskich miastach oraz w budynkach. Zazwyczaj możemy nie zwracać na nie uwagi, jednak powodują one, że przestrzeń jest uporządkowana, a obiekty biurowe są bezpieczniejsze. Zobaczmy w takim razie w jakich miejscach możemy spotkać tabliczki informacyjne oraz dlaczego są tak ważne.

Tabliczki informacyjne – również w środku budynków

Najpopularniejsze tabliczki informacyjne to przede wszystkim te, które umieszczono na obiektach biurowych, takich jak domy, zakłady przemysłowe, banki, przychodnie. Dzięki nim z łatwością dotrzemy na miejsce. Należy jednak pamiętać, że tabliczki informacyjne nie znajdują się wyłącznie na zewnątrz bloków, ponieważ bardzo często możemy je również dostrzec w pomieszczeniach. To niezwykle duży zbiór oznaczeń, które zazwyczaj służą bezpieczeństwu i informują o zagrożeniach. Takie tabliczki ułatwiają odnalezienie właściwego biura lub pracownika w wielkich biurowcach – w budynkach rządowych w przedsionku znajdują się tabliczki z numerami departamentów. Dzięki temu błyskawicznie odnajdziemy przykładowo referat nieruchomości czy wydział komunikacji. Równie znaczące są tabliczki informacyjne z nazwiskami pracowników, które znajdujące się przy drzwiach. Co ciekawe istnieje możliwość zmiany danych pracownika na drzwiach, kiedy zmieni się obsada kadrowa.

Tabliczki informacyjne – mówią o zasadach reanimacji

Tabliczki informacyjne są wszakże narzucane przez przepisy BHP, nie zapominajmy więc o aspekcie bezpieczeństwa. Informują gdzie są drogi bezpieczeństwa, wyodrębniają pomieszczenia służbowe, komunikują o zasadach korzystania z wind podczas pożaru. Istnieje powszechny obowiązek stosowania tabliczek informacyjnych, funkcjonują również specjaliści od bezpieczeństwa i higieny pracy, którzy są odpowiedzialni za ich rozmieszczanie. Tabliczki informacyjne produkowane są z trwałych komponentów (takich jak aluminium), niejednokrotnie są fluorescencyjne i można je szybko zamontować.

Lokalizacja firmy:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]